Будь первым, кому нравится это желание
Будь первым, кто хочет это желание
Будь первым, кто исполнил это желание

Книга "До По"

Книга "До По"
Добавлено:
2018-07-25 18:18:51
Books
коллекция
Теги:
"До По" — авторська книга Павла Макова про місто майбутнього. Розпочата як роздум над футуристичною гіпотезою про те, що у найближчі десятиліття держави втратять свою визначальну роль, поступившись місцем великим містам, книга "До По" стала спробою поєднання (протиставлення чи примирення) двох різних поглядів на простір, у якому живеш.
З одного боку — генплан великого міста До По, розділений на 64 рівні ділянки, жодна з яких не повторюється, а з іншого – сторінки кишенькового нотатника, в якому кілька років Маков замальовував плани реальних і уявних міст з вільною забудовою.
У книзі, надруковані глибоким друком, райони міста й рисунки з нотатника переведені в векторне зображення, розташовані по різні боки розвороту й переплетені спільними доріжками. Опиняючись на роздоріжжях, читач потрапляє у ситуацію пограниччя, яке, за Маковим, власне, й визначає Місце — присутність між реальністю і мрією. Тоді як з особистого нотатника Макова у книгу ввійшли лише обрані сторінки, вкладка з мапою вигаданого міста До По стала невід’ємною частиною однойменної авторської книги.
2018-07-25 18:18:51
1
Хочу прочитать
Нравится
Я читал
Цена
2 000
грив.
Резервировать
Купить сейчас
Возможно вам будет это интересно